Okná

Na základe záujmu zo strany klientov spoločnosť TREMS rozširuje ponuku o okná. Zabezpečí komplexnosť dodávky, a to dodaním okien a príslušenstva tieniacej techniky, demontážou starých okien, odvozom stavebného odpadu pri montáži okien a doplnkov. Dôraz pri výbere kladieme hlavne na kvalitu a to všetko od renomovaných výrobcov čím Vám vieme zaručiť poctivosť a v neposlednom rade aj pôvod výroby. Toto všetko Vám vieme zdokladovať certifikátom pôvodu výroby čo vám zaručí, originalitu a pravosť výrobkov.

Plastové okná

Plastové okná sú charakteristické komorovou štruktúrou, ktorá zabezpečuje získanie lepších tepelnoizolačných parametrov a zvyšuje pevnosť okna. Vnútri plastových profilov sú vložené oceľové výstuže, zabezpečujúce dostatočnú pevnosť a tuhosť rámu. Správne namontované plastové okná poskytujú dobrú infiltráciu a ventiláciu.

Drevené okná

Drevené okná predstavujú zaujímavú kombináciu estetiky a kvality prírodných materiálov s inovatívnymi konštrukčnými riešeniami, poskytujúce vysokú tepelnú a zvukovú izoláciu. Technológia výroby drevených okien u viacerých výrobcov zahŕňa lepenie na hrúbku troch alebo štyroch vrstiev  dreva so striedavým usporiadaním letokruhov. To dáva materiálu odolnosť, pevnosť a  dokonale spĺňa kritériá pre technológiu konštrukcie okien.

Hliníkové okná

Na trhu naďalej prevláda názor, že hliníkové okná sú výnimočne odolné a spoľahlivé. Tým že sú vyrobené použitím najmodernejších technológií získavajú užívatelia pevné konštrukcie so zodpovedajúcou tepelnou a zvukovou izoláciou.
Najviac sa používajú v stavebníctve kde sú potrebné okná veľkých rozmerov, v rušných budovách a športových areáloch. Stále častejšie sa tiež stávajú alternatívou v rodinných domoch, najmä pri vchodových dverách a zimných záhradách. Hliníkové okná sú k dispozícii v takmer každom tvare. Konštrukcie môžu byť v tvare obdĺžníka, štvorca, trojuholníka alebo nepravidelné tvary,  tiež kruhy, oblúky. Ponuka hliníkových okien a dverí zahŕňa garanciu atraktívnej ceny, vysokej kvality, širokého výberu systémov a bohatej škály farieb RAL a tiež odtiene s imitáciou dreva.

logo_salamander

Pri výrobe okien Salamander sa využíva najmodernejšia technika, ktorá dovolí zdôrazniť všetky prednosti okien a dverí Salamander– prvotriednu kvalitu spojov, mechanickú pevnosť a možnosť vyrábať podľa predstáv zákazníkov.

Súčasná výroba prebieha v súlade so všetkými požiadavkami príslušných noriem.

Parametre Salamander výrobkov sú pravidelne overované v notifikovanom skúšobnom laboratóriu (tzv. počiatočná skúška typu), čím je preukazovaná zhoda týchto parametrov s požiadavkami európskych noriem. Systém riadenia výroby zaisťujúci, že výrobky Salamander plnia funkčné vlastnosti stanovené európskymi normami, je potvrdený certifikátom systému manažérstva kvality ISO 9001. Na základe vykonaných skúšok a zavedeného systému manažérstva kvality sú výrobky označované európskou značkou zhody (CE), a sú vybavené európskym prehlásením o zhode (ES prehlásenie o zhode).

logo__eko_sun

Nový profilový systém, ktorý prináša cenovú revolúciu na trhu plastových okien. Profilový systém plastových okien ktorého stavebná hrúbka rámu dosahuje 90 mm a krídla až 100 mm poskytuje pri osadení izolačným trojsklom neuveriteľné tepelno-izolačné vlastnosti za cenu, pri ktorej sa väčšina zákazníkov rozhodne.

Svojim moderným tvarom tieto plastové okná lákajú už na prvý pohľad, ale čo Vás skutočne presvedčí ku kúpe bude pomer kvalita a cena. Svojimi parametrami a technickými vlastnosťami už  presvedčil viacerých profesionálov.

loga_27

Okná z profilov značky Aluplast od nemeckej spoločnosti aluplast GmbH z nemeckého mesta Karlsruhe s prevádzkami na takmer všetkých kontinentoch sveta sú na Slovenskom trhu najpredávanejšie. Až takmer 1/3 predaných okien v SR je z profilov aluplast. Tento výsledok je dosiahnutý aj vďaka širokému spektru ponúkaných typov okien. Od štandardných 4 komorových profilov, až po špičkové 8 komorové profily s vlepovaným sklom. Okná sú okované obvodovým bezpečnostným kovaním s mikroventiláciou a galvanickou povrchovou úpravou. Na zasklenie sú použité izolačné dvojsklá alebo trojsklá, plnené argónom, ktoré dosahujú koeficient prestupu tepla od U=0,5 W/(m2.K). Pevnosť krídiel je zabezpečovaná stabilnými, špeciálne tvarovanými výstužami, prípadne samotným sklom, ktoré je v niektorých variantoch vlepené do krídla okna. Aluplast používa ako stabilizačné prvky do PVC moderné materiály s vylúčením olova a ostatných nebezpečných látok. Plastové okná aluplast spájajú najmodernejšiu techniku okien s najvyšším komfortom bývania a zaručujú radosť na niekoľko desiatok rokov.

 

Neviete si vybrať? Predajňa INTERIÉRKA Vám pomôže pri výbere!