Tieniaca technika

siet-okenna

Máte poškodenú sieťku? Nemusíte kupovať novú, prineste ju k nám do predajne INTERIÉRKA a my Vám sieťku vymeníme.

Okenné siete sú najefektívnejšou ochranou proti prieniku dotieravého hmyzu do Vášho obydlia. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť – poveternostným podmienkam odolné pogumované sklo-vlákno. Okenné siete patria medzi najpredávanejšie typy sietí z našej ponuky. Sú určené pre montáž na všetky typy plastových okien a euro-okien. Vyznačujú sa tým, že pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna. Vďaka širokej farebnej škále, ktorú ponúkame si naše siete doladíte ku každému oknu.

rolovaciesieteRolovacie okenné siete sú neodmysliteľným sortimentom vo výrobe sietí proti hmyzu. Využívajú sa hlavne na oknách bytov tam, kde nie je možné namontovať pevný typ siete. Rolovacie siete sú vyrobené z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu. Sieťovina je vyrobená z pogumovaného sklovlákna a je odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Základom rolovacej siete je bubon s navinutou sieťovinou a vodiace koľajnice. Spätné navinutie sieťoviny do bubna zabezpečuje pružina mechanizmu. Na požiadanie zákazníka je možné nainštalovať do systému rolovacej siete automatickú brzdu, ktorá slúži na spomalenie rolovania siete do bubna. V ponuke je aj možnosť RAL nástreku do Vami zvolenej farby.

 

dverovasietDverové siete sú vyrobené z kvalitne spracovaného, lakovaného, hliníkového profilu s vnútornými rohmi. Tento ponúkame v šiestich najčastejšie sa vyskytujúcich odtieňoch okien a dverí. Montáž je jednoduchá – uchytením na pánty, ktoré ponúkame v obyčajnom alebo samozatváracom vyhotovení. Dizajnovo elegantné a jedinečné prevedenie predelu eliminuje potrebu dodatočnej montáže madla.

rolovaciedvereRolovacie dverové siete sú neodmysliteľným sortimentom vo výrobe sietí proti hmyzu. Využívajú sa hlavne na balkónových dverách bytov, kde nie je možné z dôvodu malého priestoru namontovať otváracie sieťové dvere. Rolovacie siete sú vyrobené z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu. Sieťovina je vyrobená z pogumovaného sklovlákna a je odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Základom rolovacej siete je bubon s navinutou sieťovinou a vodiace koľajnice. Spätné navinutie sieťoviny do bubna zabezpečuje pružina mechanizmu. Na požiadanie zákazníka je možné nainštalovať do systému rolovacej siete automatickú brzdu, ktorá slúži na spomalenie rolovania siete do bubna. V ponuke je aj možnosť RAL nástreku do Vami zvolenej farby.

isso-retiazka-3Horizontálna tieniaca technika patrí medzi najžiadanejšie a najpredávanejšie produkty v oblasti tieniacej techniky. Má moderné prevedenie a je určená pre všetky typy plastových a drevených okien. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou je obľúbeným doplnkom.
Jednoduchá montáž, cenová dostupnosť a minimálna údržba sú ideálnym riešením pre všetky interiéry. Ak k tomu pridáme aj širokú paletu farebných odtieňov nosných rámov a lamiel, je zaručené, že u nás nájdete to, čo pre Vaše okno hľadáte a potrebujete.

plisezaluziePlissé sú jedinečným a veľmi jednoduchým systémom pre tienenie vo vašom obydlí. Žalúzia je zložená z plisovanej látky ponúkaných v rôznych typoch vo viac ako 250-tich odtieňoch farieb a hliníkového nosníka ponúkaných v 12-tich odtieňoch jej hornej a spodnej časti. Tento zabezpečuje jednoduchú ovládateľnosť a čo je hlavné, širokú flexibilitu v nastavení polohy pre tienenie. Plissé nevyžadujú žiadnu údržbu a čistenie, je možné len vlhkou alebo suchou handrou, prípadne prachovkou. Plissé svojím elegantným dizajnom spĺňajú tie najprísnejšie kritéria pre tých najnáročnejších zákazníkov.
Plissé KLASIC je možné vyrobiť v atypickom a strešnom prevedení.

rimskeroletkyRímske roletky sú veľmi elegantné a vhodné riešenie do domov, bytov, ale i do kaviarní a reštaurácií, kde dodajú interiéru príjemnú atmosféru. Štýlové a dekoratívne rímske roletky sú ďalším doplnkom k oknám, ktorú spoločnosť TREMS ponúka svojím zákazníkom. Rímsku roletku ovládame retiazkou, ktorá umožňuje zastavenie v akejkoľvek polohe a regulovať tak mieru zatemnenia v interiéri. Vyťahovaním sa látka postupne zberá v hornej časti a vytvára tak pravidelne skladanú látku v niekoľkých vrstvách. Materiál použitý pri výrobe je tvorený ľahkými látkami zväčša záclonami, ktorý sa na profil upevňuje za pomoci suchého zipsu. Látky sú umývateľné a žehlitelné za určitých podmienok.

vertikalnezaluzieVertikálne žalúzie sú nezameniteľným bytovým doplnkom všade tam, kde sa kladie vyšší dôraz na estetický dojem interiéru a navyše antistatické prevedenie je zvlášť vhodné pre alergikov. Obzvlášť vhodné sú do reprezentačných priestorov, bánk, firiem, kancelárií, hál a pod. Ponúkame ich v pestrej farebnej škále. Ovládanie je veľmi jednoduché a to pomocou šnúry a retiazky. Na požiadanie zákazníka je možné nainštalovať do systému rolovacej siete automatickú brzdu, ktorá slúži na spomalenie rolovania siete do bubna. V ponuke je aj možnosť RAL nástreku do Vami zvolenej farby.

Šnúrkové vertikálne žalúzievertikalnesnurkova sú novým, módnym doplnkom interiérového dizajnu. Sú široké 89 mm a môžu mať dĺžku až 3000 mm podľa voľby zákazníka.  Najväčšou výhodou je bezproblémový, voľný prechod pomedzi šnúry vertikálnej žalúzie, na rozdiel od klasických vertikálnych žalúzií, ktoré sú spojené retiazkou v spodnej časti a teda nie sú priechodné. Aj napriek priechodnosti je len minimálne riziko mechanického poškodenia žalúzie a tak šnúrkové vertikálne žalúzie sú ideálnym interiérovým doplnkom pre veľké presklenné a terasové dvere. 27 farebných odtieňov umožňujú široký pestrofarebný výber každému zákazníkovi.

natureconceptNature koncept je najnovším a najmodernejším trendom pre interiér domácnosti, kancelárií, konferenčných miestností, kaviarní a reštauračných zariadení. Ako už samotný názov naznačuje, tento typ látok je vyrobený z prírodných materiálov. Základným
materiálom pre túto kolekciu je papier. Látky Nature koncept patria do skupiny vertikálnych látok a podobne ako aj vertikálne látkové žalúzie je ich ovládanie veľmi jednoduché – pomocou šnúry a retiazky.  V ponuke je 10 typov látok v jedinečných kombináciách farieb a odtieňov, ktoré si nájdu svoj priestor v každej miestnosti.

roletydennocRoletky Deň a Noc vynikajú v našej produkcii látkových roletiek jedinečným systémom, ktorý reguluje priepustnosť svetla do interiéru. Sú trendovými výrobkami, ktoré zútulnia Váš príbytok svojou eleganciou a luxusným prevedením za cenovo dostupné relácie. Táto NOVINKA je osobitnou kombináciou nadčasového dizajnu a novodobej estetickosti, a preto je vhodná do moderných, zrekonštruovaných domov a bytov. Roletky Deň a Noc si nevyžadujú žiadnu dodatočnú údržbu ani čistenie – povrch látky je antistatický, čím zabraňuje intenzívnemu usádzaniu prachových častíc. Prípadné väčšie nečistoty je možné utrieť vlhkou handrou alebo prachovkou.